Polar Kargo ve Lojistik olarak; Uluslararası Taşımacılık hizmetinin kusursuz ve en iyi bir şekilde sunulduğu bir kargo lojistik şirketi olarak faaliyet gösteriyoruz. 100’ün üzerinde profesyonel çalışan, deneyimli şöförler, tam donanımlı araçlarımız ve kusursuz iletişim ağımız ile tam hizmet politikasını kendisine benimseyen kurumsal bir firmayız.

Polar Kargo ve Lojistik olarak; 25 yıl önce Çin ve Dubai üzerinden çıktığımız bu kalite yolculuğunda, önce Azerbaycan, sonra Türkiye üzerinden Avrupa'ya açılmayı başardık. Polar Kargo ve Lojistik, tekstil, perakende, teknoloji, endüstriyel ve otomotiv gibi tüm ana sektörlerden 100'ün üzerinde marka ve firmaya lojistik destek sağlamaktadır.

Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesini tüm personelimize benimsetmiş 25 yıllık tecrübe, bilgi birikimi, güvenli ve sorunsuz hizmet anlayışımızla hareket etmekteyiz. Uluslararası Taşımacılıkta günümüz teknolojisini en üst seviyede kullanarak alışıla gelmiş nakliye standartlarını  geliştirmek çabası içersindeyiz.